30 Mayıs 2015 Cumartesi

Pioneer Tv Servis

pioneer sinema sistemi

pioneer logoPioneer tv servis merkezi olarak Anadolu yakasında faaliyet gösteren şirketimiz, işçilik garantisi ve orijinal parça değişim garantisi veren birkaç özel servis kuruluşundan biridir.
Markanın tüm televizyon ve elektronik cihaz modelleri için onarım, kurulum ve parça değişim desteği verebilen firmamız, sunmuş olduğu hizmetin kalitesi hususunda tüketiciden tam not almıştır.

Merkezi Kartal’da yer alan kuruluşumuz, anlık destek taleplerine dahi cevap verebilecek nitelikte olan araç filosu ile sizler için eş zamanlı çözümler yaratmaktadır. Pioneer tv tamir işlemlerinde markanın orjinal yedek parçasını kullanan merkezimiz, gerçekleştirdiği tüm desteklere bir yıl müddetle parça ve işçilik garantisi sağlamaktadır.

Servis Hizmeti Verdiğimiz Başlıca Pioneer Cihaz Tipleri

televizyon tamiri

  • Pioneer Televizyon

Pioneer tv Led

Pioneer tv Lcd

Pioneer tv Plazma

  • Pioneer Ses ve görüntü sistemleri
  • Pioneer Sinema sistemleri
  • Pioneer Uydu alıcıları
  • Pioneer Çanak anten
  • Pioneer Projeksiyon cihazları
  • Pioneer Projeksiyon perdesİ
  • Pioneer Dvd Player

 

 

İnternet sitemizde adı geçen markalar ilgili kuruluşun tescilli markasıdır. Firmamız özel teknik servis merkezi olarak hizmet vermektedir.

Anadolu Yakası Geneli Hizmet

servis ikon

İstanbul Anadolu yakasının tamamına hizmet veren Ser Servis, geniş araç filosu ile bölgede en hızlı ulaşım imkanına sahip elektronik servisidir.

Kredi Kartı İle Ödeme

kredi kart ikon Diğer servis merkezlerinden farklı olarak kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlayan şirketimiz, cazip ödeme seçenekleri ve taksitlendirme imkanları sunmaktadır.

En Hızlı Teslimat

teslimat ikonFaaliyet alanları sadece servis hizmetleri ile sınırlı olmayan firmamız, yedek parça ve aksesuar siparişi verdiğiniz takdirde aynı gün içerisinde teslimat yapmaktadır.

Telefonda Destek

iletisim ikonHer biri sektörel eğitimden geçmiş olan çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz, şikayetleriniz ve güvenlik kaygılarınız doğrultusunda çözümler sunmaktadır.

jFinalizer Error 100: cannot create cache path: /home/pserser4/public_html/cache/assets/
hide